השירותים שלנו

בניית אתרים ושדרוג אתרים

האתר שלך אמור להביא לקוחות חדשים ולשמר את הקיימים. האם הוא עושה את זה?

אתר אינטרנט הוא בבחינת must עבור כל ארגון שמכבד את עצמו. אך לבנות ולעלות אתר לאוויר אינו מספיק: צריך לוודא שהוא ממלא את תפקידו נאמנה: להביא לקוחות חדשים ולשמר את הקיימים. האם האתר שלכם עומד במשימה?

רשתות חברתיות

אוהבים את פייסבוק? גם הלקוחות שלכם. הגיע הזמן שתנצלו את הרשתות החברתיות לטובת העסק שלכם. אם אתם כבר עושים את זה – נוכל לסייע לכם לעשות זאת טוב יותר.
פייסבוק היא הרשת החברתית החזקה כיום בעולם. ועד כמה שהיא חזקה בעולם – בישראל היא חזקה עוד יותר. מסתבר שישראלים מאד אוהבים להיות בפייסבוק. מאד. בכלל, יש משהו בקונספט של רשתות חברתיות שעושה לנו את זה, ומתחבר לצורך שלנו להיות כל הזמן ביחד, להתעדכן ולהביע את עצמנו.

קידום אתרים

אם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם, אתם חייבים לקדם את האתר שלכם.
זכרו מתי פעם אחרונה חיפשתם משהו באינטרנט. רשמתם ביטוי בגוגל וחיכיתם לתוצאות. אם אתם כמו 99% אחוז מהאוכלוסיה, סביר להניח שמצאתם את מבוקשכם בדף התוצאות הראשון.

נגישות

מידע נגיש: כל מה שרציתם לדעת על נגישות, ופתאום העזתם לשאול.
כולנו יודעים מה זה נגישות: הפיכת המרחב הציבורי לנגיש עבור בעלי מוגבלויות. רובנו חושבים על המרחב הציבורי כאל משהו פיזי – אך מה לגבי המרחב הווירטואלי? הרי גם הוא ציבורי. למעשה, האינטרנט היא המרחב הציבורי הרחב ביותר בעולם. אך האם הוא גם נגיש?

לפרטים נוספים וקביעת פגישה חייגו 054-4556855. נשמח לעמוד לשרותכם!