מה זה ניהול מדיה ב Outsourcing?

שיווק מוצלח באינטרנט דורש מעורבות אישית. אנו לוקחים את המעורבות עלינו - על מנת שההצלחה תהיה כולה שלכם.

עם כל כך הרבה זירות שיווק במדיה הדיגיטלית, פלא שארגונים מקבלים סחרחורת? פייסבוק, יוטיוב, גוגל פלוס, לינקדאין - כולם ערוצי שיווק איכותיים שמושכים לקוחות.

ב-ANATA, זיהינו את החסם העיקרי שמעכב שיווק אינטרנטי מוצלח. לארגונים רבים אין את הזמן ואת כוח האדם להשקיע בתפעול היומיומי של מערך השיווק. מעבר לכך, לרובם גם אין את המומחיות הספציפית לביצוע המשימה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.
ניהול מדיה מורכב משני רבדים. השלב הראשון הינו יצירת אסטרטגיית השיווק ובחירת ערוצי המדיה הרלוונטיים לארגון. לא כל אחד צריך נוכחות בכל ערוצי השיווק. ניתן גם לעשות זאת בהדרגה. יחד, נבחר את הפלטפורמות המתאימות לכם ונרוץ אתכם קדימה.
לאחר הכנת תכנית הפעולה, עלינו לקבוע מי עושה מה ומתי. וכאן בא לידי ביטוי הערך המוסף שלנו: שירותי ה- outsourcing שלנו לניהול מדיה מעניקים לכם שקט שיווקי ותפעולי. במסגרת שירות זה, אנו בונים מתווה המבוסס על פגישה שבועית לסקירת הפעילות שנעשתה והכנת התשתית לשבוע הקרוב. לאחר הפגישה, ננחה את אנשי המקצוע שלנו לביצוע המשימות באופן מידי ושוטף.
במידה ותרצו, נוכל להדריך את אנשי הצוות בארגון לבצע את ניהול המדיה בעצמם ולהעניק להם ליווי מקצועי שוטף. כך או כך, אופן הפעולה תותאם באופן אופטימלי לצרכי הארגון.

השירותים שלנו בתחום ניהול המדיה כוללים:

  • ניהול רשתות חברתיות
  • בנייה וניהול קמפיינים ממוקדים
  • קידום אורגני/ממומן של אתר האינטרנט במנועי החיפוש
  • עדכונים שוטפים באתר וכתיבה בפלטפורמות השונות
  • תרגום לשפות שונות
  • ועוד

שיווק באינטרנט עובד למי שעושה זאת בחכמה. עדכונים שוטפים באתר, ניהול דפי פייסבוק ולינקדאין, קידום אורגני, קידום ממומן ועוד - אנחנו מבצעים ואתם מרוצים.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה חייגו 054-4556855. נשמח לעמוד לשרותכם!