בניית אתרים ושדרוג אתרים

האתר שלך אמור להביא לקוחות חדשים ולשמר את הקיימים. האם הוא עושה את זה?

אתר אינטרנט הוא בבחינת must עבור כל ארגון שמכבד את עצמו. אך לבנות ולעלות אתר לאוויר אינו מספיק: צריך לוודא שהוא ממלא את תפקידו נאמנה: להביא לקוחות חדשים ולשמר את הקיימים. האם האתר שלכם עומד במשימה?

אנחנו ב-ANATA מומחים בבניה ושדרוג אתרים שעובדים. במידה ואין לארגון שלך אתר, או שמאסתם באתר הישן, נשב יחדיו ונשרטט מפת צרכים כבסיס לאפיון האתר העתידי על פי חלוקה לתפריטים ולדפי תוכן ייעודיים. יחדיו, נבחר גם עיצוב שתואם את מיתוג החברה ונדאג לביצוע מהיר ומיומן.

מעדיף לשדרג אתר קיים? אנחנו הכתובת הנכונה גם הפעם. הטכנולוגיה מתפתחת בקצב כה מהיר, שאתר שהיה חדשני לפני שנתיים עלול להתיישן במהרה. לשם המחשה, לפני שנים מספר לאף אחד לא היה אתר מותאם לגלישה בסמארטפון או בטאבלט (אתר רספונסיבי). כיום, אם האתר שלך אינו רספונסיבי, אתה בבעיה גדולה. לכן אנו משדרגים אתרים קיימים לפלטפורמה רספונסיבית, בנוסף להענקת שירותי אפיון ועיצוב מחדש, הוספת דפים ועוד.

פיתוח האתרים מתבצע על גבי פלטפורמות מבוססות קוד פתוח (ג'ומלה, דרופל, וורדפרס), המעניקות עיצוב נקי ואת האפשרות לאפיון יצירתי ולשינויים עתידיים ללא קושי. שדרוג אתרים קיימים מתבצע בהתאמה מלאה לכל שפות הקוד.
ודבר אחרון: במידה ובחרת לעבוד אתנו, חשוב שתדע שהאתרים שלנו הינם "גם יפים וגם אופים". מה הכוונה? אנחנו מדגישים את החשיבות של מראה אסתטי, נקי ומעוצב כבסיס למשיכת לקוחות. האתרים שלנו מעוצבים לעילא, ועושים את העבודה.

רוצה לראות עוד? לחצ/י כאן לתיק עבודות.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה חייגו 054-4556855. נשמח לעמוד לשרותכם!