לקוחות ממליצים

" חברת ANATA מלווה אותנו מזה מספר שנים בכל הקשור לניראות שלנו באינטרנט - בניית האתר, מספר שדרוגים של ניראות האתר בכדי להתאים למילה האחרונה בתחום, עדכון שוטף של התכנים, קידום האתר מול גוגל וליווי שיווקי. האתר שלנו עולה במקומות הראשונים בגוגל במונחי חיפוש מרכזיים ואנחנו מאוד מרוצים הן מאיכות העבודה והן מטיב השירות. תודה!. .
רמי בר-אדון
רמי בר-אדון
רשת חנויות פלפל
http://www.pilpel-shop.co.il
" ענת יקרה, העובדה שיש לי בזכותך אתר כל כך יפה, היא רק ההתחלה. העובדה שאני יודעת לעדכן ולתפעל את האתר שלי, לגמרי בעצמי, זה כבר ממש נס. הרבה תודה על בניית אתר מקסים, ידידותי, לא רק לי, אלא גם למבקרים בו. העבודה איתך היתה  ענוג, את קשובה, סבלנית, מסבירה שוב ושוב ( ומי כמוני יודעת לשאול שוב ושוב) זמינה תמיד לשאלות, מגיבה בזמן אמת ומאוד מקצועית.  עברנו על סקיצות עד שהגענו לתוצאה המושלמת, עודדת אותי בעדינות לעבוד ולקבל החלטות,  והכל בנעימות  סבלנות. וגם היום, אתתמיד זמינה לשאלות ופותרת בעיות.  הרבה תודה על חוויה מצויינת, הסרת הפחד מתיפעול האתר וגישה חייכנית.  . .
זהר לוסטיגר-בשן
זהר לוסטיגר-בשן
זהר סדנאות בישול
http://www.zoharlustiger.co.il
" ביקשנו מענת להקים אתר בפחות משבוע, ענת קיבלה את האתגר ובעזרת מקצועיות ועבודה קשה מסביב לשעון, האתר היה מוכן בזמן!! רצינו להודות לך על העבודה הקשה ההבנה והנתינה. באהבה צוות קרבון גריפ 
ליאור מלכה
ליאור מלכה
קרבון גריפ
http://www.carbon-grip.com
" את ענת הכרנו דרך לקוח קודם שלה ממנו קיבלנו המלצות טובות, ואכן בצדק. במשך תקופת  ההקמהשל האתר והליויי שהגיע מייד אחריו – ענת עמלה, השקיעה והקדישה לנו את מירב תשומת הלב. בזכותה הגענו לתוצאה שכולם משבחים- אתר אינטרנט נגיש, ידידותי למשתמש, הכולל את כל המידע הנדרש ובנוי בצורה נוחה ונעימה. כמו כן העבודה מול ענת הייתה נעימה מאוד, ענת הינה קשובה לרצונות ולצרכים, יצירתית ומצליחה להביא לידי ביטוי את מכלול הצרכים והדרישות בצורה הטובה ביותר." 
ניטו הופמן
ניטו הופמן
העמותה למען המבוגר רחובות
http://www.alehrehovot.org.il
" ענת היקרה, תודה לך על בניית האתר עבורי. תודה במיוחד על ההכוונה, איפיון, סיוע בבחירת הפלטפורמה הנכונה עבורי והתפירה למידותיי. נהניתי משיתוף פעולה והשירות. אשמח להתראות בעבודות נוספות. כל טוב." 
דורי אלקלעי
דורי אלקלעי
דוכיפת הנדסה בעמ
http://www.duhifat-eng.com
" ענת יקירתי, מה אגיד? את הקמת לי אתר, אבל עשית לאורך השנים כל כך הרבה מעבר לזה. את קצת כמו יועצת, קצת כמו אוזן קשבת, ובעיקר – עוזרת בקבלה החלטות עסקיות. תודה ענקית! על העבודה הנפלאה שאת עושה אבל בעיקר על הדרך, הגישה, והחשיבה מחוץ לקופסא." 
ערבה כץ-לידר
ערבה כץ-לידר

" ענת אשר היא נשמה גדולה ומקצוענית ללא ספק!! מחזיקה עבורי את הפנס ועוזרת לי במסע הטכנולוגי המאתגר בנבכי הפייסבוק בשקט ובבטחון! תודה לך - את אלופה!!!" 
נילי צרויה
נילי צרויה
מספרת נילי כפר סבא
"ענת מאוד מקצועית בעבודתה. ענת מקדמת לי את האתר וגם מטפלת לי בפייסבוק ובזכות האתר אני מקבלת הפניות של לקוחות חדשים. יש לה המון סבלנות וידע ומומלץ לכל מי שרוצה לקדם את העסק שלו.  תודה רבה!" 
יעל ריימונד
יעל ריימונד
קוסמטיקאית פרא רפואית
Prev Next

לפרטים נוספים וקביעת פגישה חייגו 054-4556855. נשמח לעמוד לשרותכם!